+421 905 169 373

Výsuvná markíza - dokonalé zatienenie pod pergolu

S príchodom slnečných dní sa často stretávame s otázkou, ako efektívne zatieniť terasu pod pergolou alebo zimnou záhradou s polykarbonátovým alebo preskleným zastrešením.

Ak vlastníte pergolu a túžite si vytvoriť zatienené miesto pre chvíle relaxu na terase, ideálnym riešením môže byť výsuvná markíza namontovaná na spodnej konštrukcii pergoly. Inovatívna výsuvná markíza Gardena je určená presne na tento účel. 

Táto markíza ponúka množstvo výhod, ktoré umožňujú prispôsobiť si tienenie presne podľa potreby. Keď slnko svieti, markízu si vysuniete, čím zabráni prenikaniu slnečných lúčov a zabezpečí ochranu pred prehrievaním. Naopak, keď slnko nesvieti, markíza sa elegantne schová do boxu, čím zbytočne neuberá svetelnosť.

Markíza sa kotví na spodnej konštrukcii pergol alebo zimných záhrad. Dokáže zatieniť priestor so šírkou až 10 metrov a vysunutie je možné až do 4,5 metra.

Použité látky sú stálofarbené a naimpregnované, čo zaručuje ich životnosť a udržuje dlhodobý perfekný dizajn. Tienenie je dostupné v širokej škále látok, na výber je cez 150 farieb a typov látok, čo umožňuje prispôsobiť si markízu presne podľa účelu, preferencií a štýlu.

Ovládanie markízy je jednoduché a pohodlné. V závislosti od podmienok je možné vybrať si ovládanie pomocou nástenného vypínača, diaľkového ovládača alebo smartfónom prostredníctvom mobilnej aplikácie, ktorá umožňuje ovládať markízu odkiaľkolvek. Dá sa doplniť inteligentnými senzormi, čím je možné automaticky prispôsobiť zatienenie podľa aktuálneho počasia. Ak vlastníte riadiacu jednotku, dá sa integrovať k ostatným smart zariadeniam v domácnosti.

Vďaka výsuvnej markíze si môžete vytvoriť skutočne ideálne zatienené miesto na terase pod pergolou alebo v zimnej záhrade. Či už slnko svieti alebo je oblačno, môžete si markízu jednoducho prispôsobiť podľa potreby a vychutnávať si pohodlie bez obmedzení.

 

Súvisiace produkty
Výsuvná markíza
Výsuvné markízy Pomocou výsuvnej markízy môžete jednoducho zatieniť miesta, ktoré sú vystavované priamemu slnečnému žiareniu. Výsuvná markíza má veľkú výhodu v tom, že ak ju nevyužívate tak ju jednoducho zasuniete.

Nezáväzná ponuka

Máte záujem o bezplatnú obhliadku alebo nezáväznú ponuku? Zašlite nám potrebné informácie a radi pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu na mieru.
Naši partneri
Climax
Somfy