+421 905 169 373

O nás

Spoločnosť sme vybudovali na základe našich skúseností s poradenstvom a servisom tieniacej techniky. V oblasti predaja a montáže tieniacej techniky pôsobíme už od roku 1991. Od roku 2015 nás môžete poznať pod značkou D.O.M.A. Tieniaca technika.

Dnešná ponuka tieniacej techniky zahŕňa veľké množstvo materiálov a riešení, ktoré Vám zabezpečia príjemný a pohodový domov. Keďže zorientovať sa v tak širokej ponuke nie je jednoduché, poradíme Vám pri výbere osobitého riešenia pre Váš priestor.

Našim hlavným partnerom pre dodanie spoľahlivej tieniacej techniky je spoločnosť Climax, ktorá je momentálne najväčším výrobcom v Českej republike a poskytuje na svoje výrobky 4-ročnú záruku.

Poradenstvo aj montáže tieniacej techniky zabezpečujú naši skúsení pracovníci, ktorí sú v tejto oblasti pravidelne školení.

Prichádzame s konceptom, ktorý zákazníkovi poskytuje pridanú hodnotu a individuálnym prístupom, ktorý si sami v pozícii zákazníka vážime.

Róbert Osvald, zakladateľ spoločnosti

 

PREČO SA ROZHODNÚŤ PRE NÁS?

Individuálne riešenia na mieru pretože každý domov potrebuje niečo iné
Konzultácie u Vás doma tam, kde budete naše produkty využívať
Osobný a ústretový prístup ktorý si sami v pozícii zákazníka vážime
Bezplatné poradenstvo a zameranie bez ohľadu na to, či sa rozhodnete pre nás
Konzultácie a montáže 7 dní týždni lebo vieme, že Váš čas je to najcennejšie, čo máte
Záruku 4 roky a pozáručný servis montážou naše služby nekončia

Nezáväzná ponuka

Máte záujem o bezplatnú obhliadku alebo nezáväznú ponuku? Zašlite nám potrebné informácie a radi pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu na mieru.
Naši partneri
Climax
Somfy