+421 905 169 373

Tahoma - Vaše pohodlné a chytré ovládanie tienenia

S pojmom inteligentná domácnosť sa stretávame stále častejšie. Tahoma je pohodlný a chytrý spôsob používania nielen tieniacej techniky.

Premýšľate, či ste zapli alarm? Potrebujete zatiahnuť žalúzie? Prepojte rolety, žalúzie, markízu, bránu, ale aj kúrenie či svetlo. Celú svoju domácnosť môžete ovládať a mať pod kontrolou. Vďaka aplikácii vo svojom smartfóne môžete všetko skontrolovať a nastaviť aj z druhého konca sveta.

Čo všetko Tahoma dokáže?

Pamätáte si na film Sám doma, kde Kevin simuloval život v dome? Systém Tahoma to dokáže tiež. Systém dokáže spustiť prednastavé kroky, ktoré budú zvonku vyzerať pre nepozvaných hostí ako pohyb v dome. Môžete si napríklad naplánovať rozsvietenia vo vybraných časoch alebo otvorenie či zavretie tienenia. V prípade potreby je možné tieto kroky vypnúť na diaľku a vy si môžete nerušene užívať dovolenku.

V systéme Tahoma si môžete nastaviť rôzne skupiny príkazov a potom využívať už len jednoduché ikony. Napríklad súbor krokov, ktoré sa majú urobiť pri vašom príchode alebo odchode z domu. 

A ak systém zaznamená nebezpečenstvo, upozorní vás notifikáciu, aby ste mohli ihneď zareagovať. 

Pre dosiahnutie úspory za teplo dokážete synchronizovať ovládanie kúrenia a tienenia.

Ak systém ešte nevlastníte

Našim zákazníkom radi pomôžeme s inštaláciou systému Tahoma, ktoré obnáša:

  • zakúpenie samotnej riadiacej jednotky
  • stiahnutie bezplatnej aplikácie a vytvorenie účtu
  • inštalácia a spustenie do prevádzky

Ak už systém Tahoma v domácnosti využívate

Ak už Tahomu máte, vieme vám dodať vonkajšie žalúzie alebo rolety s motormi, ktoré majú prijímač signálu diaľkového ovládanie a dokážu so systémom komunikovať.

Ak ste sa rozhodli používať systém Tahoma, túto inteligentnú riadiacu jednotku aj s inštaláciou vám vieme dodať za 295€. 

Tahoma Somfy

Nezáväzná ponuka

Máte záujem o bezplatnú obhliadku alebo nezáväznú ponuku? Zašlite nám potrebné informácie a radi pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu na mieru.
Naši partneri
Climax
Somfy