+421 905 169 373

Ako si vybrať žalúzie

Staviate, alebo rekonštruujete bývanie? Hľadáte nový spôsob tienenia okien a neviete podľa čoho sa rozhodnúť? Prinášame Vám zopár praktických rád, ktoré určite využijete.

  1. Pozrite sa na orientáciu Vášho bývania podľa svetových strán. Ak je dom orientovaný južne, je potrebné zabrániť pretepleniu už v exteriéri. Rovnako tak veľké presklenné plochy môžu prehrievať bývanie. V takýchto prípadoch sú vhodným doplnkom exteriérové žalúzie alebo rôzne typy markíz či slnolamov. Interiér je možné potom doplniť roletkami, zástenami, alebo inými interiérovými prvkami.
  2. Ak je Vaše bývanie vystavené trvalo ťažký poveternostným podmienkam, alebo uvažujete o šetrení energií, tak je tu pre Vás veľké množstvo vonkajších roliet. Tie Vás ochránia nie len proti vonkajším poveternostným vplyvom, ale sú aj ekonomické a bezpečné.
  3. Zvážte, koľko chcete/môžete do tieniacej techniky investovať. Nízkonákladovým riešením môžu byť interiérové žalúzie, ktoré sa dnes dajú prispôsobiť na takmer všetky typy okien. Je možné ich rôzne variovať a umiestňovať v interiéry podľa potreby.
  4. Prečo si kupujeme veci ktoré nepotrebujeme? :) Jednoducho preto, že ich chceme mať. A v našom prípade preto, že nám zútulnia bývanie. Vďaka rôznym možnostiam použitých materiálov, farieb a vzorov, môžete pri výbere a plánovaní tieniacej techniky popustiť uzdu svojej fantázii a skrášliť tak interiér alebo exteriér svojho domu, bytu, balkónu, terasy, záhrady, …

Nezáväzná ponuka

Máte záujem o bezplatnú obhliadku alebo nezáväznú ponuku? Zašlite nám potrebné informácie a radi pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu na mieru.
Naši partneri
Climax
Somfy