+421 905 169 373

50 odtieňov sivej – žalúzie, rolety

Možno sa Vám práve mihol úsmev a tvári a myslíte si, že bude nasledovať popis dobrodružstiev bohatého muža :) Sklameme Vás, na mysli máme žalúzie, rolety a ich odtiene.

Trendy obľúbených farieb sa postupne menia a sivá – vo všetkých jej odtieňoch je najpredávanejšou farbou posledných rokov nie len na našom trhu.

Vyklápacia markíza

Náhľad sivej vyklápacej markízy

Vertikálne žalúzie

Náhľad sivých vertikálnych žalúzií

INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Elegantné, čisté a jednoduché. Také sú žalúzie dodávané v sivej farbe, ktorú je možné skombinovať takmer do každého interiéru. Aj tu máte možnosť vyberať z viacerých druhov vertikálnych a horizontálnych žalúzií.

Horizontálne hliníkové žalúzie odporúčame inštalovať tak do bytu ako aj do kancelárií. Svetlé odtiene lepšie odrážajú svetlo a sú nenáročnejšie na údržbu. Vďaka výberu tmavších odtieňov sivej, môžete z okna spraviť ústredný bod miestnosti.

Vertikálne žalúzie sú výbornou voľbou, nie len kvôli cenovej dostupnosti ale aj možnej variabilite materiálov. Jednoduchú ale výraznú zmenu interiéru Vášho bytu alebo kancelárie môžete docieliť výmenou lamiel alebo látok.

EXTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

V neposlednom rade sú tu exteriérové žalúzie a hliníkové rolety, ktoré aj vďaka svojmu najpopulárnejšiemu sivému odtieňu dokážu zabrániť prenikaniu slnečných lúčov a prehrievaniu interiéru. Pri správnom nastavení sklonu lamiel dostatočne odrážajú denné svetlo a presvecujú interiér.

Nezáväzná ponuka

Máte záujem o bezplatnú obhliadku alebo nezáväznú ponuku? Zašlite nám potrebné informácie a radi pre vás pripravíme cenovú kalkuláciu na mieru.
Naši partneri
Climax
Somfy